a
Весільний салон «BUTTERFLY» – новий салон весільних суконь у Львові! Це сучасне поєднання класичної елегантності і витонченої моди. Наші колекції розкішні і жіночні. У кожній можна знайти унікальні наряди. Незалежно від того, яку сукню Ви шукаєте, просту і витончену чи складну і в той же час чарівну.
Ми у Instagram
Follow Us
Весільний салон "BUTTERFLY" > Виставки та презентації
Бездоганна репутація виробника весільних суконь «ElenaMorar»
– це результат тривалої, творчої і наполегливої роботи над кожним виробом, починаючи від кропітких креслень кращих дизайнерів, закінчуючи ретельним підбором ідеальної фурнітури. Звичайно ж, ми не забуваємо про якісні матеріали і найбільш модні фасони – але всю майстерність можна побачити саме в дрібницях.
Стежити за модою, а також думати і говорити про неї – ми вважаємо нашою першим і найбільш прямим обов’язком. Сукні від виробника «ElenaMorar» – це самі актуальні моделі, які є модним орієнтиром для багатьох дівчат нашої країни.
До пошиття весільних суконь для салонів та магазинів, ми ставимося з особливою турботою, адже ми розуміємо всю важливість цієї події, і те, що саме в цей день дівчина повинна бути прекрасною і відчувати себе комфортно протягом усього свята. Наш модельний ряд складається з різнотипних суконь і фасонів: пишні сукні, вбрання зі шлейфами, повітряні А-силуети, приталені «рибки» і русалки, а також грайливі короткі сукні. Навіть найбільш вимогливі дівчата серед такого розмаїття зможуть знайти свою ідеальну сукню. Купуючи наші сукні, ви отримуєте не тільки текстильний виріб, а і бездоганний крій, якість, ідеальне виконання, і що найголовніше за прийнятними цінами.