a
Весільний салон «BUTTERFLY» – новий салон весільних суконь у Львові! Це сучасне поєднання класичної елегантності і витонченої моди. Наші колекції розкішні і жіночні. У кожній можна знайти унікальні наряди. Незалежно від того, яку сукню Ви шукаєте, просту і витончену чи складну і в той же час чарівну.
Ми у Instagram
Follow Us
Весільний салон "BUTTERFLY" > Blog  > Головні правила та мотиви весільного етикету

Головні правила та мотиви весільного етикету

Весільний етикет – це основи основних торжеств, правил, які дотримуються і гостям, і хозяевам свята. Этике́т (від фр. Étiquette – етикетка, надпись) – правила поведения людей в суспільстві Сьогодні ми познайомимо вас з головними правилами весільної етики. Це допоможе вам зрозуміти, як правильно спілкуватися з гостями і організувати свій свято. Ви можете дізнатися все, начебто від складання коректних приглашень і заканчивая прощанием. Як прийняти подарки, розраховувати гостей і реагувати на тости. Все це, і не тільки, в нашому статті.

Етикет (від фр. Étiquette - етикетка, напис) - правила поведінки людей в суспільстві.

Запрошення на весілля

  • Список гостей

Зараз вже не прийнято запрошувати на своє свято людей, з якими ви особисто не знайомі (наприклад, колег з маминої роботи). Все частіше наречений і наречена вирішують відсвяткувати такий особливий день в близькому колі. Тому, вам доведеться навчитися відмовляти людям, які почнуть ставити питання: “Ну що, коли весілля?”. Звичайно, вони цікавляться не датою свята, а натякають на запрошення. Як відповідати? Кращим варіантом буде правда: “ми плануємо скромне свято тільки для родичів”. Така відповідь чіткий про зрозумілий, не залишає надії на запрошення, але зовсім необразливо.

  • Коли запрошувати

Повідомити гостям про майбутнє свято слід мінімум за два місяці, тоді вони встигнуть підготуватися. Також, слід переконатися в тому, що гості точно прийдуть, так як за кожну людину потрібно платити. Однак іноді трапляється так, що в останню хвилину хтось із гостей відмовляється. У вас залишається вільне місце, яке вже сплачено. Що робити? Величезним спокусою буде запросити кого-небудь в останню хвилину, щоб не втратити гроші. Але це не найкраща ідея. Людина, на якого впав ваш вибір, точно зрозуміє, що він став запасним варіантом. Тому, якщо до вашої весіллі залишилося всього кілька днів, не запрошуйте нікого з “резервного” списку.

  • Дрес-код

Якщо ви плануєте тематичне весілля, де планується певний дрес-код, повідомте про це гостям заздалегідь. Також переконайтеся в тому, що кожен ваш гість розуміє особливості того чи іншого дрес-коду. Запитайте, чи не буде занадто складно або дорого придбати відповідний наряд. Запропонуйте кілька варіантів, які допоможуть підібрати образ. А головне, не вимагайте від гостей неможливого. Будьте готові до того, що певна частина гостей проігнорує ваші побажання і прийде в тому, що подобатися ім. Можливо, вам легше запастися тематичними аксесуарами, які можна роздати всім бажаючим на вході.

  • Діти на весіллі

Для багатьох батьків весілля – це захід, на яке обов’язково ходять з дітьми. Вони навіть питати не будуть, і приведуть на ваш свято чотирьох своїх діточок і прекрасного немовляти. Якщо ви не плануєте розваг для найменших гостей, обов’язково скажіть про це батькам. Зробіть акцент на тому, що дане запрошення тільки на двох. Скажіть батькам, що у вас не буде відведеного місця для дітей і ніяких розваг, тому малюкам буде нудно. Звичайно, це не дає 100% гарантії відсутності дітей на весіллі, але дає хоча б надію.

.

Share

Tags: