a
Весільний салон «BUTTERFLY» – новий салон весільних суконь у Львові! Це сучасне поєднання класичної елегантності і витонченої моди. Наші колекції розкішні і жіночні. У кожній можна знайти унікальні наряди. Незалежно від того, яку сукню Ви шукаєте, просту і витончену чи складну і в той же час чарівну.
Ми у Instagram
Follow Us

ПОСЛУГА: ПРОДАЖ ВАШОЇ СУКНІ

Продам весільну сукню - численні оголошення з таким змістом зустрічаються в мережі нерідко. А ось відгук від бажаючих купити весільне плаття, на жаль, вчорашні наречені отримують не часто. Ми зібрали декілька крутих ідей, які, швидше за все, допоможуть вирішити проблему - куди подіти плаття після весілля.

a

ВІДДАТИ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ В НАШ САЛОН!!!!

Куди більш реальна ідея позбутися вбрання - віддати весільну сукню в наш салон, якщо Ви придбали сукня саме у нас . Ще на етапі його пошуку і покупки, при можливості, віддайте перевагу нашому салону, адже у нас є послуга прокату, і ми готові прийняти плаття в ідеальному стані назад - вже в відділ оренди. Звичайно, Ви втратите в грошах, але це - неминуче.

a

ЗАЛИШИ СВОЇ КОНТАКТИ

Цей варіант теж варто спробувати, якщо продати не вдалося. Знову ж таки, можна дати оголошення, але вже про те, що ви готові продати чи віддати Вашу сукню в оренду чи перепродати. Якщо пощастить, і до нашого салону звернуться з питанням: - Чи не продає хтось сукню?., в цьому варіанті Ви можете бути в плюсі, адже ми одразу порекомендуєм Вас і надамо клієнту координати.

a

ЗБЕРЕГТИ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ НА ПАМ’ЯТЬ

Багато дівчат приймають рішення зберегти плаття з весілля на пам'ять, щоб потім показати і дати приміряти, а може навіть одягнути на весілля, дочкам і онукам. Ця затія символічна і прекрасна, але важливо правильно зберігати плаття.</span>Сподіваємося, з нашими порадами вам точно вдасться знайти гідне застосування дорогій серцю сукні!

ПРОДАЙ СУКНЮ У НАС

Продай сукню з нашим салоном з послугою Продати Сукню

м. Львів, вул. Скельна, 3

(бічна вул. Івана Франка)

Україна

+38 (098) 53 000 81

a